Internetinė rinkodara

Padidinkite savo įmonės matomumą internete.

ADDventure logo

SOCIALINĖ KOMUNIKACIJA

 

Socialiniuose tinkluose lankosi dauguma gyventojų. Bendraujasi, dalijasi savo įspūdžiais, ieško informacijos, etc. Ši erdvė yra ideali įmonėms, kurios nori sau suburti pastovių klientų auditoriją.

 

Facebook yra populiariausia ir galingiausia socialinės komunikacijos priemonė, padedanti išryškinti prekinį ženklą ir komunikuoti jį potencialiems klientams. Teksto, nuotraukų ar video pagalba galite pranešti apie savo paslaugas ar produktus, įtraukti vartotojus į Jūsų veiklos komunikaciją. Matydami detalią analizę bei statistiką galite nukreipti atitinkamas žinutes savo klientų kategorijoms.

 

 

Google+ socialinis tinklas padės užmegzti tiesioginį kontaktą su potencialiu klientu. Būsite labiau matomi Google paieškos sistemoje, jei Google+ profilį susiesite su tinklalapiu bei Google AdWords kampanijomis.

 

 

LinkedIn socialinė erdvė skirta verslo kontaktams. Įvairių sričių specialistai čia pateikia informaciją apie save ir savo patirtį. Šiame tinkle galite skelbti verslui aktualią informaciją, keldami diskusinius klausimus bei publikuodami specializuotus straipsnius. Komunikacija LinkedIn tinkle gali padėti rasti tiek verslo partnerius, tiek naujus darbuotojus.

GOOGLE PAIEŠKA

 

Paieška yra efektyviausia klientų pritraukimo priemonė internete Šiuo atveju potencialus pirkėjas jau kažko ieškosi pats. Neretai jis jau apsisprendęs pirkti,  tik renkasi konkretų modelį arba geriausią tiekėją.

 

Virš 90% Lietuvos interneto vartotojų naudojasi Google paieška. Dažniausiai 9 iš 10 apsiriboja tik pirmu paieškos sistemos puslapiu. Vadinasi Jūsų verslo nuorodai reikia padėti čia patekti. Tam reikia tinklapį optimizuoti paieškos sistemoms. SEO (Search Engine Optimisation) – tai procesas, kai pagal raktinius žodžius optimizuojamas tinklapis (turinys, struktūra, kodas), kuriamas nuorodų tinklas bei atliekami kiti veiksmai, siekiant patekti tarp pirmų paieškos rezultatų bei padidinti tinklapio lankomumą.

 

Natūrali paieška yra stipriausias pardavimų įrankis internete. Jo poveikis išlieka ilgam, tačiau pasiekti norimą efektą užtrunka ne vieną mėnesį. Jei rezultato reikia greitai, Google AdWords gali jums padėti. Google AdWords yra tinklalapio reklamos sistema, talpinanti reklamas pačioje Google paieškos sistemoje. AdWords reklamos kainą nustato patys naudotojai, nurodydami, kiek daugiausia jie mokės už kiekvieną naują lankytoją, kuris atvyko į jų tinklalapį spragtelėdamas pele ant skelbimo.